Wandelen over de fantastische Altmühltal Panoramaweg
Kenmerken
Omschrijving
Bij onze oosterburen geniet het Altmühltal al jaren grote bekendheid als wandelgebied en enkele jaren geleden is de Altmühltal Panoramaweg in Duitsland uitgeroepen tot het mooiste langeafstandpad en trekt jaarlijks veel wandelliefhebbers.
Uniek gebied met adembenemend mooie panorama’s
U wandelt 8 wandeldagen door dit unieke gebied met tal van eeuwenoude kastelen, prachtige oude plaatsjes en vooral onvoorstelbaar mooie panorama’s, zoals de naam van de tocht al beloofd.
Over de mooiste wandelpaden langs de rivier de Altmühl
U volgt de rivier de Altmühl over de mooiste wandelpaden, dan weer via een oeverpad, dan weer hoog over de rotsen, waar u op deze rivier neerkijkt. U verblijft in prima en verrassende hotels. Zo verblijft u bijvoorbeeld midden in de Altstadt van Eichstätt, in een luxe hotel in Beilngries, de stad met de vele torens.
Smalle wandelpaden langs de rivier de Donau; prachtige uitzichten
De laatste dag volgt u de Donau via een smal oeverpad en kunt u met een bootje de Donau oversteken om te genieten van een koffiepauze in het unieke klooster Weltenberg. Kortom een fantastische wandelvakantie door een uniek gebied.
U begint de tocht in het plaatsje Treuchtlingen aan de Altmühl en eindigt deze na 8 dagen in Kelheim aan de Donau, waar zich de “Befreiungshalle” bevindt, een in Duitsland alom bekend monument en museum.
Mocht u bijvoorbeeld een rustdag willen inlassen, belt u ons! Wij hebben de tocht helemaal gewandeld en kunnen u op alle gebied adviseren en van informatie voorzien.
Niet te boeken van 1 december tot 1 maart!
Dagindeling
Klik hier om de beschrijving van dag tot dag te lezen.
Arrangement
Meerprijs voor:
Inclusief:
- toezending van het routeboek en gedetailleerde kaarten
- 9 overnachtingen op kamers met douche en toilet, incl. ontbijt en lunchpakket (8x met diner en 8x met lunchpakket)
- bagagevervoer van hotel naar hotel