Ontdek de prachtige natuur rond Ootmarsum
Kenmerken
Omschrijving
Tijdens deze wandeltocht maakt u een reis door het verleden en maakt u kennis met grafheuvels, urnenvelden, ijzertijdakkers, bronstijdwegen. Wij nemen u mee langs de vele nederzettingen uit de gehele prehistorie van Twente. Dit is een unieke en onvergetelijke wandeltocht door een prachtig gebied waar sinds jaren praktisch niets veranderd lijkt te zijn.
Het bijzondere Mander Grafveld
U bekijkt het bijzondere Mander Grafveld en bekijkt vier fraai gelegen watermolens: De molens van Bels en Frans, de watermolen van Uelsen en watermolen De Mast.
U doorkruist bovendien het natuurgebied het Springendal, een gebied met talrijke bronnetjes en beken.
Prehistorische grafheuvels, een rijke geschiedenis
In het routeboek leest u alles over de geschiedenis van de prehistorische grafheuvels, de watermolens en de bijzondere natuur. Dit geeft deze wandeltocht een extra dimensie. U verblijft in prima hotels in Uelsen/D. en Ootmarsum.
Het hotel in Ootmarsum is gelegen aan de rand van het centrum, het biedt geen diner, maar ze adviseren u over de verschillende mogeljikheden in Ootmarsum.
Dagindeling
Klik hier om de beschrijving van dag tot dag te lezen.
Arrangement
Meerprijs voor:
Inclusief:
- toezending van het routeboek en gekleurde topografische kaart
- 2 overnachtingen op kamers met douche en toilet, incl. 1x diner (niet in Ootmarsum), ontbijt en lunchpakket
- bezoek aan het Lös Hoes Complex in Ootmarsum
- bagagevervoer van hotel naar hotel


