31. Drie topwandelingen rond Haaksbergen
Kenmerken
Omschrijving
Bij dit arrangement wijken wij van onze formule af en bieden drie wandeldagen rond Haaksbergen aan. Er zijn maar weinig plaatsen waar we in staat zijn om rondom 3 prachtige wandeltochten aan te bieden, waarbij u kennis maakt met drie bijzondere en afwijkende natuurreservaten. U brengt een bezoek aan het unieke Haaksbergerveen, struint over de mooiste plekjes van het Buurserzand en wijkt een dag uit naar Eibergen, waar u weer een ander landschap te zien krijgt.
Wandeling vol historie
Een zwerftocht door niet alleen een prachtige natuur, maar ook met tal van interessante bezienswaardigheden met een rijke historie. Wat dacht u van de eeuwenoude, prachtig gelegen Oostendorper watermolen, een verdedigingswerk uit de 17e eeuw, een kerk uit de 15e eeuw en tal van oude statige boerderijen. Bovendien brengt u een bezoek aan de Mallumer molen bij Eibergen.
Sfeervol boerderijhotel
U verblijft in een sfeervol boerderijhotel aan de rand van Haaksbergen.
Het hotel bezit een bijzonder buitenzwembad, waar u kosteloos gebruik van kunt maken. ‘s Avonds wordt u getrakteerd op een 3 gangen keuzemenu.
Dagindeling
Klik hier om de beschrijving van dag tot dag te lezen.
Arrangement
Meerprijs voor:
Inclusief:
- toezending van het routeboek met topografische kaart
- 2 overnachtingen op kamer met douche en toilet, incl. diner, ontbijt en lunchpakket