16. Struinen door het beekdal van de Mosbeek en de Hazelbekke

Kenmerken

Aantal dagen:
2 (2 wandeldagen - 1 overnachting)
Begin/eindpunt:
Vasse
Dagafstanden:
resp. 16,7 en 17,7 km
Overnachting:
Vasse

Omschrijving

Het Noord-Twentse plaatsje Vasse is het uitgangspunt van twee bijzondere en afwisselende wandeldagen. U wordt verwelkomd door de hartelijke eigenaresse van Gasterij de Bakker met een kop koffie, u geeft uw bagage af en begint de wandeling.

Bronnengebied Springendal
U maakt kennis met de Mander grafheuvels met een zeer interessante geschiedenis. Via prachtige wandelpaden bereikt u het Springendal, een bronnengebied waar u op verschillende plaatsen het water ziet opborrelen; een voor Nederland uniek landschap.

Langs prehistorische grafheuvels
De tweede dag maakt u kennis met een ander landschap. U wandelt over de Braamberg en de Tutenberg naar de Vasserheide. Hier wandelt u langs de prehistorische grafheuvels, waar zich volgens een legende de Witte Wieven ophielden. U bekijkt op deze dag de prachtig gelegen watermolens De Mast, Bels en Frans. Deze bovenslagmolens worden hier “valmöllekens” genoemd. U doorkruist nu weer een ander deel van Noord Twente.

Arrangement

Prijs per persoon
€ 105,- Boek nu

Meerprijs voor:

Eenpersoons kamer
€ 20,-
Extra overnachting
€ 41,- p.p. (logies/ontbijt op een tweepersoons kamer in Vasse)

Inclusief:

- toezending van het routeboek en gekleurde topografische kaart
- overnachting op kamer met douche en toilet, incl. diner, ontbijt en lunchpakket
- kop koffie bij aankomst in Vasse

Waardering & Reviews

0 / 10

Gast reviews

  • Nog geen reviews beschikbaar
Schrijf een review