Verwenwandeltocht langs kastelen en buitenplaatsen op de Utrechtse Heuvelrug
Kenmerken
Omschrijving
Ontspannen wandelen door de fraaie Parklandschappen van de Utrechtse Heuvelrug
U wandelt door de schitterende parklandschappen, rijke bossen, uitgestrekte heidevelden en betoverende zandverstuivingen van de Utrechtse Heuvelrug. U wandelt door een van de mooiste natuurgebieden van Nederland.
Fraaie Landgoederen en Natuur
De landgoederen Heidestein, Bornia en Noordhout vormen samen het grootste aaneengesloten natuurgebied van de Utrechtse Heuvelrug. Tijdens deze wandeling ontdekt u de rust en schoonheid van de natuur, met afwisselende landschappen en een rijke flora en fauna die de regio kenmerken.
Historie en Cultuur: Huis Doorn en de Piramide van Austerlitz
De wandeltocht brengt u ook langs historische bezienswaardigheden, zoals het imposante Huis Doorn. Hier wandelt u door het park met het mausoleum van Kaiser Wilhelm II. Een ander hoogtepunt is de Piramide van Austerlitz, een monument dat doet denken aan de geschiedenis uit de tijd van Napoleon.
Verblijf in Hotel Bergse Bossen
U overnacht in het uitstekend gelegen Hotel Bergse Bossen, midden in de bossen van de Utrechtse Heuvelrug. 's Avonds geniet u van een heerlijk 3-gangen keuzemenu.
Arrangement
Meerprijs voor:
Inclusief:
- toezending van het routeboek en gekleurde topografische kaart
- overnachting op kamer met douche en toilet, incl. diner, ontbijt en lunchpakket